1 Powierzchnie biurowe
x

  Powierzchnie biurowe

  Posiadamy do wynajęcia 2 000 m2 powierzchni biurowych w samym centrum Elbląga. Idealne miejsce na Twój nowy biznes!

  W skrócie

  • 2 000 m2 powierzchni biurowych,
  • podłączony dostęp do mediów,
  • dobre usytuowanie praktycznie w centrum miasta Elbląg,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (linie 1, 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 19, 20),
  • duże oświetlone parkingi,
  • ładna bryła budynku,
  • powierzchnie socjalne, toalety,
  • możliwość zaadoptowania pod własne potrzeby.

  Technicznie

  • sieć wodno–kanalizacyjna,
  • sieć elektryczna,
  • centralne ogrzewanie z sieci miejskiej,
  • sieć ppoż.,
  • sieć odgromowa,
  • linie telekomunikacyjne,
  • linie internetowe,
  • monitoring,
  • część pomieszczeń biurowych posiada sieci wentylacyjne i klimatyzacyjne.
   

  Powierzchnie biurowe w doskonałej lokalizacji

  Oferowane powierzchnie biurowe znajdują się w samym centrum Elbląga. Dogodne ulokowanie oraz znaczące sąsiedztwo zapewniają ciągły ruch przechodniów, którzy mogą stać się potencjalnymi konsumentami i usługobiorcami. W okolicy oferowanej nieruchomości usytuowane są między innymi: Giełda Elbląska, Elzam Market, Mrówka, Rossmann. W sąsiedztwie znajdują się również instytucje bankowe (WBK, BGŻ, RAIFFEISEN BANK), Wydział Urzędu Miejskiego – Wydział Spraw Obywatelskich, Geodezja, PKP, PKS, policja, szkoła językowa, szkoła podstawowa oraz PWSZ. Budynek znajduje się w pobliżu osiedla Zatorze.

  Miejsce dla małych i dużych

  Pod wynajem dostępne są dwa piętra i mimo swojej ogromnej powierzchni są dogodnym miejscem również dla małych firm i instytucji. Na parterze, o powierzchni 7500 m2, znajdują się cztery nawy, dzięki czemu można tu ulokować nawet 4 większe sklepy, hurtownie lub magazyny z dowolnej branży – spożywcze, budowlane, wyposażenie wnętrz i inne. Piętro dostosowane jest dla mniejszych działalności. Mogą to być sklepy, szkoły, przychodnie, czy biura. Wokół budynku znajdują się wielkie obszary, które mogą służyć jako parkingi dla Państwa konsumentów lub też mogą zostać wynajęte pod inną działalność, np. sezonowe sklepy ogrodnicze, rowerowe.

  Szybki dojazd, dogodna komunikacja miejska

  Niezwykle istotne jest dogodne położenie obiektu – do nieruchomości poprowadzone są dwie drogi dojazdowe: jedna od strony ulicy Malborskiej (przez mostek na rzeczce – dla samochodów osobowych), druga od strony ul. Grunwaldzkiej obok stacji Statoil (dla samochodów ciężarowych). Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie dworca kolejowego i w pobliżu węzłów komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 100 m od wejścia na teren nieruchomości. Niezwykłą cechą, jest fakt iż wzdłuż południowej strony obiektu biegną tory z trakcją elektryczną, o dużym natężeniu ruchu (pociągi osobowe oraz pospieszne), zapewniając tym samym skuteczną reklamę w przypadku zawieszenia bannerów. Budynek jest ciekawą bryłą architektoniczną, stanowi interesujące miejsce dla działalności oraz reklamy. Dwie strony tej nieruchomości oplata rzeczka, która biegnie przez całe miasto i wpada do rzeki Elbląg łączącej Drużno z pochylniami.

  Linie autobusowe i tramwajowe w okolicy: linia autobusowa nr 7, 21 (przystanek w odległości około 250 m od wejścia na teren nieruchomości), linia autobusowa nr 6, 19 (przystanek w odległości w odległości około 100 m), linia autobusowa nr 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20 (przystanek w odległości około 400 m), linia tramwajowa nr 1, 2, 4 (przystanek w odległości około 350 m).

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Efektywność energetyczna

  Działanie 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w MŚP pt.:„Termomodernizacja hali usługowej usytuowanej w Elblągu przy ul. Malborskiej 60.” Celem projektu jest zwiększanie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, poprzez kompleksową termomodernizację budynku hali usługowej.

  Wartość projektu: Wartość ogółem: 4 991 468,35 zł
  Dofinansowanie projektu z UE: 2 589 147,83 zł

   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

  Oś priorytetowa I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur RPWM.01.00.00

  Działanie: RPWM.01.03.00 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)

  Poddziałania: RPWM.01.03.04 Tereny inwestycyjne

  Tytuł projektu: „Uzbrojenie terenu inwestycyjnego na potrzeby przedsiębiorstwa DELTA Mariusz Hejnowicz

  Ogólnym celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez uzbrojenie terenu inwestycyjnego, dzięki czemu będzie możliwe powstanie nowego obiektu logistycznomagazynowego, co w konsekwencji przyczyni się do możliwości rozwoju świadczonych usług, a tym samym poprawy wyników finansowych firmy i wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym firmy DELTA.