1 O firmie
x

  O firmie

  Zajmujemy się kompleksowym wynajmem powierzchni komercyjnych – hale magazynowe, hale produkcyjne z suwnicami i powierzchnie biurowe. Nasze obiekty znajdują się w najlepszych lokalizacjach Elbląga.

  Wynajem powierzchni i logistyka

  Elbląska firma Delta powstała w 1991 roku. Początkowo zajmowała się świadczeniem usług transportowych, a następnie w okresie dynamicznego rozwoju poszerzyła je o logistykę magazynową. W tym czasie Delta rozpoczęła wynajem powierzchni magazynowych oraz prowadzenie usług: rozładunków, załadunków, przeładunków jak również konfekcję. Aktywnie reagując na potrzeby rynku, w 2003 roku, Delta zaoferowała klientom możliwość wynajmu dużych powierzchni magazynowych wraz z ich obsługą. Od tego czasu firma oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra. Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów. Kolejnym etapem rozwoju było nabycie w 2009 roku ogromnych powierzchni handlowo-usługowo-magazynowych dzięki czemu oferta uległa znacznemu poszerzeniu.

  Przykłady prac prowadzonych przez naszych Klientów

  • magazynowanie i obróbka elementów sterów oraz śrub do statku Queen Mary II,
  • magazynowanie i obróbka elementów mostu obecnie znajdującego się nad rzeką Babicą w kierunku Modrzewiny, prowadzącego na Specjalną Strefę Ekonomiczną – most długości około 120 m,
  • rozładunek, magazynowanie i załadunek przekładni o wadze 130 t do cementowni,
  • montaż układów kompresorowych do przepompowni z silnikami 16 cylindrowymi na gaz ziemny i zbiorników składowych gazu ziemnego na rurociąg yamalski – Yamal i Yamal 2,
  • montaż sterów hydraulicznych dla armatora norweskiego,
  • rozładunek, magazynowanie i załadunek tłoczni olejowych do produkcji biopaliw przeznaczonych dla spółki notowanej na GPW (wysokość około 10m).
   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Efektywność energetyczna

  Działanie 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w MŚP pt.:„Termomodernizacja hali usługowej usytuowanej w Elblągu przy ul. Malborskiej 60.” Celem projektu jest zwiększanie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, poprzez kompleksową termomodernizację budynku hali usługowej.

  Wartość projektu: Wartość ogółem: 4 991 468,35 zł
  Dofinansowanie projektu z UE: 2 589 147,83 zł

   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

  Oś priorytetowa I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur RPWM.01.00.00

  Działanie: RPWM.01.03.00 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)

  Poddziałania: RPWM.01.03.04 Tereny inwestycyjne

  Tytuł projektu: „Uzbrojenie terenu inwestycyjnego na potrzeby przedsiębiorstwa DELTA Mariusz Hejnowicz

  Ogólnym celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez uzbrojenie terenu inwestycyjnego, dzięki czemu będzie możliwe powstanie nowego obiektu logistycznomagazynowego, co w konsekwencji przyczyni się do możliwości rozwoju świadczonych usług, a tym samym poprawy wyników finansowych firmy i wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym firmy DELTA.