1 Otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Rockfin
x

  Otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Rockfin

  W miniony piątek, 10 maja w Centrum produkcyjno-logistycznym "Dobra Novina" miało miejsce uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Rockfin. 

  Firma Rockfin, działająca w branży energetycznej, uroczyście otworzyła swój nowy zakład produkcyjny w Centrum produkcyjno-logistycznym "Dobra Novina". Uroczystość otwarcia, która odbyła się przy obecności licznych gości i partnerów biznesowych i świadczyła o ambitnych planach firmy na przyszłość.

  Nowy zakład firmy Rockfin zwiększy jej potencjał produkcyjny i umocni pozycję na rynku energetycznym. Hala produkcyjna w Centrum "Dobra Novina" jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania takie jak suwnice o nośności 20 ton z możliwością pracy w tandemie 20 ton + 20 ton, ergonomiczny system ogrzewania czy system tryskaczy - gęstość obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ/m

  Dzięki nowemu zakładowi Rockfin umacnia swoją rolę jako lider w produkcji i rozwoju technologii energetycznych.

  Filmik z otwarcia dostępny jest TUTAJ

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Efektywność energetyczna

  Działanie 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w MŚP pt.:„Termomodernizacja hali usługowej usytuowanej w Elblągu przy ul. Malborskiej 60.” Celem projektu jest zwiększanie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, poprzez kompleksową termomodernizację budynku hali usługowej.

  Wartość projektu: Wartość ogółem: 4 991 468,35 zł
  Dofinansowanie projektu z UE: 2 589 147,83 zł

   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

  Oś priorytetowa I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur RPWM.01.00.00

  Działanie: RPWM.01.03.00 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)

  Poddziałania: RPWM.01.03.04 Tereny inwestycyjne

  Tytuł projektu: „Uzbrojenie terenu inwestycyjnego na potrzeby przedsiębiorstwa DELTA Mariusz Hejnowicz

  Ogólnym celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez uzbrojenie terenu inwestycyjnego, dzięki czemu będzie możliwe powstanie nowego obiektu logistycznomagazynowego, co w konsekwencji przyczyni się do możliwości rozwoju świadczonych usług, a tym samym poprawy wyników finansowych firmy i wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym firmy DELTA.