x

  Fotorelacja z budowy Centrum Dobra Novina I (galeria)

  Z przyjemnością przedstawiamy najnowsze zdjęcia z postępu budowy pierwszego obiektu kompleksu produkcyjno-logistycznego, Centrum Dobra Novina I, które powstaje tuż przy drodze ekspresowej S7 pod Elblągiem.

  Centrum Dobra Novina I, którego generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Budownictwo to nowoczesny budynek, oferujący hale produkcyjne i hale magazynowe. Obiekt będzie posiadać m.in.: wysokie bramy wjazdowe (4,5m x 4,5m i 6m x 6m), suwnice których nośność będzie mieścić się od 20 do 72 ton, a także ekonomiczny, promiennikowy system grzewczy. 

  Więcej o Centrum Dobra Novina I przeczytasz tutaj.

  W przypadku pytań lub zainteresowania wynajmem hal produkcyjnych lub hal magazynowych w Centrum Dobra Novina I, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 733 996 996. Nasz zespół chętnie udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzi na pytania.

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Efektywność energetyczna

  Działanie 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w MŚP pt.:„Termomodernizacja hali usługowej usytuowanej w Elblągu przy ul. Malborskiej 60.” Celem projektu jest zwiększanie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, poprzez kompleksową termomodernizację budynku hali usługowej.

  Wartość projektu: Wartość ogółem: 4 991 468,35 zł
  Dofinansowanie projektu z UE: 2 589 147,83 zł

   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

  Oś priorytetowa I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur RPWM.01.00.00

  Działanie: RPWM.01.03.00 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)

  Poddziałania: RPWM.01.03.04 Tereny inwestycyjne

  Tytuł projektu: „Uzbrojenie terenu inwestycyjnego na potrzeby przedsiębiorstwa DELTA Mariusz Hejnowicz

  Ogólnym celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez uzbrojenie terenu inwestycyjnego, dzięki czemu będzie możliwe powstanie nowego obiektu logistycznomagazynowego, co w konsekwencji przyczyni się do możliwości rozwoju świadczonych usług, a tym samym poprawy wyników finansowych firmy i wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym firmy DELTA.