x

  Centrum logistyczne Dobra Novina I rośnie w oczach (galeria)

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z budowy Centrum produkcyjno-logistyczno-magazynowego "Dobra Novina I" - najnowszej inwestycji firmy DELTA. 

  Przedstawiamy Państwu fotorelację z budowy Centrum Dobra Novina I położonego w miejscowości Nowina koło Elbląga. Nasza inwestycja, to nie tylko magazyn. To kompleks oparty na innowacyjnych rozwiązaniach, który pomoże najemcom osiągnąć sukces i efektywnie zarządzać logistyką. Więcej informacji o powstającym obiekcie znajduje się tutaj.

  Jeśli macie Państwo pytania lub jesteście zainteresowani wynajmem hal produkcyjnych czy hal magazynowych w Centrum Dobra Novina I, serdecznie zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu +48 733 996 996.

  Generalnym wykonawcą obiektu jest Grupa Dekpol S.A.

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 Efektywność energetyczna

  Działanie 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE w MŚP pt.:„Termomodernizacja hali usługowej usytuowanej w Elblągu przy ul. Malborskiej 60.” Celem projektu jest zwiększanie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, poprzez kompleksową termomodernizację budynku hali usługowej.

  Wartość projektu: Wartość ogółem: 4 991 468,35 zł
  Dofinansowanie projektu z UE: 2 589 147,83 zł

   

  DELTA Mariusz Hejnowicz realizuje projekt dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

  Oś priorytetowa I: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur RPWM.01.00.00

  Działanie: RPWM.01.03.00 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości)

  Poddziałania: RPWM.01.03.04 Tereny inwestycyjne

  Tytuł projektu: „Uzbrojenie terenu inwestycyjnego na potrzeby przedsiębiorstwa DELTA Mariusz Hejnowicz

  Ogólnym celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności Małych i Średnich Przedsiębiorstw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez uzbrojenie terenu inwestycyjnego, dzięki czemu będzie możliwe powstanie nowego obiektu logistycznomagazynowego, co w konsekwencji przyczyni się do możliwości rozwoju świadczonych usług, a tym samym poprawy wyników finansowych firmy i wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym firmy DELTA.